Автотюнинг в мире Военная авиация мира Кастомные мотоциклы Моторные яхты 

Закладання капсули часу при будівництві нової штаб-квартири Цеппелін Україна

28 апреля 2021 - 18:30
Закладання капсули часу при будівництві нової штаб-квартири Цеппелін Україна

«Зелені» технології, зменшення викидів СО2 до нейтрального рівня, енергозаощадження та соціальна відповідальність бізнесу перед людством та природою - це концепція, яку закладено у будівництво нового головного офісу та сервісного центру Цеппелін Україна, приуроченого до 25-річчя роботи в Україні.

Цього року Цеппелін святкує 25-річчя на ринку України і пишається тим рівнем розвитку, якого вдалося досягнути за ці роки. На території країни функціонує 12 філій, у яких працює більш, ніж 600 співробітників, що займаються поставками надсучасної спецтехніки, сервісу, запчастин та технологій.

Екологічна концепція будівництва нового головного офісу та сервісного центру Цеппелін Україна до 25-річчя роботи компанії в Україні.

 

Ми пропонуємо техніку виробництва світових лідерів з асортиментом понад 650 найменувань спеціальної та агро техніки, а також оригінальні запасні частини з 800 тисячами позицій на 22 складах, зручно розташованих по всій території України. Наші професійні сервісні фахівці щодня обслуговують клієнтів у сервісних центрах та в полях, мають близько 300 сучасно-обладнаних сервісних автомобілів. Ми невтомно працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень, щоб бути надійним партнером для Вашого бізнесу і дуже вдячні Вам за довіру!

Урочисте закладання капсули часу при будівництві нової штаб-квартири та сервісного центру Цеппелін Україна.

Після 25 років плідної та насиченої роботи ми створили для себе можливість побудувати власну Штаб-квартиру Цеппелін в Україні. На честь початку будівництва, 15 квітня 2021 року було закладено капсулу часу із побажаннями наших партнерів та колег, яку рівно через 25 років відкриють наші послідовники. Також на території буде встановлено монумент, який нагадуватиме про перший камінь, закладений у будівництво. Це надзвичайно радісна та святкова подія для нас, адже вона символізує розвиток компанії та вихід на новий рівень – вищий та більш відповідальний.

Настав час, коли усі гіганти ринку повинні думати про довкілля та його якісне збереження. Група компаній Цеппелін в усьому світі фокусується на відповідальному ставленні до екологічних, соціальних та економічних аспектів. Головним завданням сталого розвитку Цеппелін є наміри перетворитися на нейтральну з точки зору викидів СО2 компанію до 2030 року. Тому в проектуванні нового офісу ми прагнули до максимально ефективного використання природних ресурсів та застосуванні новітніх технологій, які дозволять зменшити шкідливий вплив на довкілля.

Будівлі буде обладнано сонячними панелями, опалення постачатимуть теплові насоси, які також буде використано для вентиляції приміщень, щоб заощадити ресурси на кондиціонування – на вікна буде встановлено сонцезахисні жалюзі. Одним з важливих аспектів світового значення є економія водних ресурсів – з цією метою ми вирішили встановити очисну систему води для можливості її повторного використання в ремонтній майстерні, а також організувати збір та очищення дощової води з масляним сепаратором з метою зменшення навантаження на міську каналізаційну систему.

Проєкт головного офісу був розроблений австрійськими фахівцями та має на меті створення комфортного та водночас економічного простору для усіх співробітників та наших клієнтів. Площа території, яка підлягає реконструкції, складає 3,7 га, а площа будівель – 6700 м2. Ми сподіваємось, що цей проєкт стане взірцем для інших великих підприємств та гордістю для наших співробітників, адже для керівництва компанії Цеппелін Україна важливим є не лише дбайливе ставлення до ресурсів і захисту оточуючого середовища, а й турбота про здоров’я та розвиток своїх фахівців, умов їх праці, корпоративну етику та підвищення рівня обслуговування клієнтів.

Количество читателей:
19

   Источник: www.zeppelin-agro.com.ua 

Новости по теме
Экспресс предложения
Битумовоз КамАЗ ДС-142Б
Битумовоз КамАЗ ДС-142Б предназначен для транспортирования жидких битумных материалов с ... далее »
АМКОДОР 37-01
Трактор гусеничный Challenger MT800E
Результатом политики Challenger, направленной на постоянное улучшение и использование ... далее »
Экскаватор гусеничный Liebherr R 906 Classic Litronic
• Эксплуатационный вес - 21 300 - 25 250 кг • Мощность двигателя - 105 кВт/143 л.с. (ISO ... далее »
Газовый  погрузчик Linde  H 16 Т
507 900 uah
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий