Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
7
Всего посещений:
3502
Показать динамику
за 90 дней

Захид Мото

Адрес: Украина, Ивано-Франковская обл., Коломыя, Коломия
Адрес на Google Maps
Статус: Продавец
Телефоны:
  • - +38 (050) 968-73-88
  • - +38 (067) 672-00-75
  • - +38 (097) 871-49-55
О компании

Доставка по всій Україні перевізниками ІНТАЙМ. АВТОЛЮКС. НОВА ПОШТА. ДЕЛІВЕРІ. ЕКСПРЕС та ін...

Просто вкажіть який перевізник Вам підходить.Строки доставки залежать від роботи конкретної транспортної служби, в середньому на доставку йде 1-3 робочих дні, залежно від регіону.

Після отримання від вас авансу ми висилаємо номер декларації, за яким ви отримаєте свій товар на складі транспортної компанії. Коли товар прибуде на склад, ви отримаєте повідомлення на вказаний вами номер мобільного телефону.

Для отримання товару вам необхідно при собі мати номер декларації та документ, що посвідчує особу (паспорт або водійські права).

Оплата

Ви оплачуєте по перерахунку аванс 10% від вартості товару,  а решту суми сплачуєте при отриманні на складі перевізника у вашому місті. НАПРИКЛАД - мопед Хонда коштує 4000 грн, ви перераховуєте 400грн, а при полученні товару ви оплачуете 3600грн. Вибачте за незручність, але в нас було багато випадків, коли клієнти не приходили за товаром...

 

Зверніть увагу! При купівлі транспортного засобу Вам потрібно вислати відскановані копії Вашого паспорта 1,2, (якщо в паспорті є 2 фотографії то також 3,4) 10, 11 сторінки та ідентифікаційного коду.

Якщо інформація відображається не чітко, то додайте до зображення текст з Вашою пропискою та ід.кодом. Відправляєте документи у форматі .jpg на електронну адресу zaxid-moto@yandex.ua, в темі листа вказуєте "для реєстрації", а в тексті пишете наступну інформацію: Ваше прізвище, ім'я, по-батькові, модель скутера(мопеда/мотоцикла), Ваш контактний номер телефону.

Захид Мото
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий