Меню кабинета

Webasto представляє опалювачі та кондиціонери для військової техніки

23 сентября 2014 - 16:17

Webasto представляє опалювачі та кондиціонери для військової техніки

 

 

 

 

 

Повна бойова готовність

Webasto - опалювачі та кондиціонери для військової техніки 

Воєнна техніка має працювати досконало за будь-яких екстремальних умов, а тому повна готовність незалежно від клімату та погоди - це головна вимога, необхідна для запуску такої техніки. Компанія Webasto розробила відповідні рішення, перевірені часом та спеціальними випробовуваннями.Екіпаж завжди боєготовний завдяки системам опалення та кондиціювання від Webasto. Навіть якщо зовнішня температура досягає до - 46 °C, робоча рідина та обладнання все одно зберігатимуть оптимальну температуру, незважаючи на те, що двигун залишається вимкнений.

Готові до бою в найлютіший мороз

Webasto поставляє системи опалення для швидкого обігріву техніки та підтримання оптимальної температури рідинного контуру двигуна. Як результат - всі системи та електронне обладнання готові до використання будь-якої миті, в той час як двигун залишається вимкнений. Більш того, обладнання Webasto відповідає багатьом військовим стандартам, включаючи стандарти НАТО. Автономні опалювачі Webasto задовольняють такі вимоги військової техніки як здатність долати брід та перешкоджати впливу електромагнітномого випромінювання (Def Stan 59-41 and MIL-STD-461F).

Обладнання, яке заощаджує ресурси

Ефективність військового потенціалу вимірюється не тільки своєю максимальною потужністю, але й кількістю ресурсів, необхідних для утримання військової техніки. І паливо, в цьому випадку, являється одним із основних ресурсів, кожен літр якого має бути врахований. Попередньо прогрітий двигун працює набагато ефективніше і неважливо наскільки є низькою температура ззовні. Автономний опалювач забезпечує уникнення зайвих простоїв, а отже дозволяє економити паливо.

Бойовий дух, навіть в умовах неймовірної спеки і підвищеної вологості

Коли сухопутні війська тривалий час перебувають в умовах нестерпної спеки, це перешкоджає ефективній роботі екіпажу. Виправити цю ситуацію можна завдяки кондиціонерам Webasto, тим самим забезпечивши повну бойову готовність військових сил в екстремальних погодних умовах.Webasto пропонує нові мобільні системи кондиціювання, які характеризуються високою холодопродуктивністю. Замовник може обрати спліт-систему або компактний кондиціонер, відповідно до потреб. Потужність таких систем кондиціювання від 4,5 кВт до 18 кВт.

Webasto – комфорт та безпека на борту!

Відео про обладнання Вебасто для військової техніки: https://www.youtube.com/watch?v=OVy0XHJb6tg

Брошура: https://vk.com/doc205063278_327459434?hash=26f557ba9f9bcd90b7&dl=c9638552f9c5d5abc2

запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий