Меню кабинета
2016` новый`

Volkswagen Multivan Highline

 
Купить товар
Уточнить цену
Цена: уточняйте
Почему на этот товар не указана цена
 
 
Сообщить об ошибке
Обновлён: 11.12.2012

Николаев

 
Просмотры: 177
Описание
Характеристики
Доставка и оплата
Отзывы

Описание товара "Volkswagen Multivan Highline":

Всі дбають про перемогу. Multivan Highline дбає про Переможця!

Цей автомобіль для тих, хто звик досягати своєї мети, користуючись дійсно універсальними, сучасними та комфортними речами.

Multivan Highline відповідає всім вимогам люкс-класу - оздоблений шкірою салон легко трансформується у «пересувний офіс», а вантажний відсік у «спальну кімнату».

Адже Multivan Highline створений фахівцями концерну Volkswagen для найвибагливіших. Тому, замість розповіді про надзвичайну якість та надійність цієї унікальної моделі, ми звертаємо Вашу увагу на інше.

Volkswagen Multivan - багатофункціональний автомобіль з комфортом лімузина, місткістю мікроавтобуса і вантажним відсіком фургона. Це універсальний будинок на колесах, в якому комфортно переміщатися як по місту, так і здійснювати тривалі подорожі. Новий Multivan сповна успадкував кращі якості своїх попередників, довівши їх до досконалості. Окрім цього, автомобіль обзавівся безліччю технічних новинок і додаткових аксесуарів, які дозволяють упевнено виділити його з лав звичайних комерційних автомобілів.

Multivan призначений, перш за все, для тих, хто веде активний спосіб життя і цінує зручність. У ньому однаково доречно і комфортно зустрічати ділових партнерів, вести переговори, виїжджати з друзями і сім'єю на відпочинок на пікніки, подорожувати великою компанією. Multivan - це не просто нове покоління техніки Volkswagen. Це філософія можливостей третього тисячоліття.

Продавец: Автогранд Николаев ООО
Николаевская обл.
Николаев
Похожие товары от этой компании
Похожие товары от других компаний
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий