Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
5
Посещений за этот месяц:
115
Всего посещений:
65755
Показать динамику
за 90 дней

УкрАвтоИнвест ЗАО

Адрес: Украина, Киевская обл., Киев, ул Старовокзальная 24
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный дилер
Телефоны:
 • - (044) 537-79-60
 • - (044) 537-79-61
 • - (044) 223-80-14
О компании

ЗАТ «Укравтоінвест» пропонує Вам широкий модельний ряд автомобілів (в т.ч. найновіші моделі) від провідних виробників СНД, Європи та Азії.

Основним видом діяльності нашої компанії є постачання вантажних та легкових автомобілів, комунальної та будівельної спецтехніки.

Підприємство є активним учасником розгалуженої дилерської мережі таких відомих брендів як МАЗ, КамАЗ, FOTON, Dong Feng, УАЗ, ГАЗ, ВАЗ, ЗАЗ-DAEWOO, Еталон, ПАЗ, Богдан, БОРЕКС, Проторус, Гідромаш, Атеко, Дрогобицький завод автокранів, Автоінвестстрой, Коммаш, МТЗ, ХТЗ, ЮМЗ, та ін.

Трудовий колектив нашого підприємства — висококваліфіковані спеціалісти, які працюють в автомобільній галузі вже багато років. Наші фахівці мають досвід постачання різноманітної техніки та обладнання для:

 • державних установ;
 • державних, комунальних та приватних підприємств гірничодобувної промисловості, автотранспортних підприємств, підприємств легкої та харчової промисловості, сільського господарства та інших;
 • міжнародних організацій та в рамках міжнародних договорів (Європейська комісія, Програма розвитку ООН, Уряд США) за програмами TACIS, UNDP, NANNA-LUGARA тощо.

Крім того, ми активно працюємо в сфері продажу автомобілів для народного господарства техніки сільськогосподаського призначення.

Наші партнери — організації, які надають для клієнтів кредитні і лізингові послуги, послуги страхування — це відомі банки, провідні лізингові та страхові компанії України, чисельність яких становить більше 50-ти.

Нашими фахівцями здійснюється переобладнання транспортних засобів, зокрема встановлення фургонів (ізотермічних, промтоваринх, кунгів, тощо) та холодильного, газово-балонного та спеціального обладнання (обладнання для санітарних авто, інкасаторські авто та ін).

Широкий спектр послуг, що надає ЗАТ «Укравтоінвест», також доповнює можливість встановлення додаткового обладнання та тюнингу автомобілів, що виконує Тюнинговий центр, створений на базі підприємства. Технічний персонал Тюнингового центру втілює у життя будь-які мрії водіїв та роблять приємним і комфортним використання автомобіля.

Окрім здійснення підприємницької діяльності, компанія приймає активну участь у громадському русі та є авторитетним членом таких організацій:

 • Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової-палати України;
 • Міжнародної громадської організації Міжнародна антитерористична єдність (МАЄ);
 • Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України;
 • Асоціації підприємців та промисловців — постачальників товарів, робіт і послуг для державних потреб;
 • Асоціації спілки автомобілістів України.

Керівництво компанії періодично виступає на семінарах та круглих столах, що організовуються громадським активом з докладами щодо проблем ведення прибуткового бізнесу та шляхів їх подолання.

Також наше підприємство є переможцем третього всеукраїнського конкурсу «Кращі організації на ринку державних закупівель — 2005», «Кращі організації на ринку державних закупівель — 2006» та «Кращий представник Асоціації промисловців та підприємців — 2006».

Будемо раді стати Вашим партнером та співпрацювати з Вами.

УкрАвтоИнвест ЗАО
Коммунальная техника
 
Автобусы БАЗ Эталон
188 000 uah
Строительная техника
 
Коммерческие автомобили Dong Feng
Автобусы ПАЗ
259 000 uah
 
Автокраны Ивановская марка (Ивановец), краны-манипуляторы
Автобусы Youyi
240 000 uah
 
Коммерческие автомобили Mudan
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий