Меню кабинета
Глобал автоцентр» Каталог услуг»
Технічне та сервісне обслуговування

Технічне та сервісне обслуговування

Направление: Ремонт и тех. обслуж. - авто легковые
Категория: Тех. обслуживание - легковые авто
Рубрики: Аккумуляторы - обслуживание, Антикорозийная обработка днищ и арок, Гарантийное и послегарантийное обслуживание, Замена расходных узлов - свечи, фильтра, колодки, ремни…, Компьтерная диагностика систем, Кондиционеры - обслуживание и очистка, Очистка топливных форсунок, Предпродажная подготовка, Развал-схождение колёс, Регулировка клапанов двигателя, Регулировка уровня СО2, Регулировка фар, Тех. жидкости ГУР, DOT, ATF, антифриз, масла - замена, Фильтра систем - замена, Шиномонтаж и балансировка
Бренд: Ford
Технічне та сервісне обслуговування
• Cервіс Ford - незмінна якість

При покупці нового Ford Ви автоматично отримуєте підтримку одного з найбільших автомобільних виробників з розвиненою національною мережею дилерів - для Вашої максимальної зручності. Якщо Вам потрібна допомога досвідчених, спеціально підготовлених компанією Ford фахівців, якісні фірмові запчастини Ford, найвищий рівень обслуговування клієнтів і чудове співвідношення ціна/якість, Вам підійде лише одне місце - дилерський пункт Ford.

• Переваги фірмового техобслуговування Ford

Інженерами Ford розроблені спеціальні методи проведення обслуговування автомобілів Ford, завдяки яким діагностика та усунення можливих несправностей виконується швидко та на самому високому рівні. Прфесіонали компанії Ford та її офіційних дилерів пройшли спеціальне навчання. Тільки вони знають всі конструктивні особливості Вашого авто. Техобслуговування в сервісних центрах Ford є найкращою гарантією того, що всі предбачені операції з перевірки та ремонту будуть виконані якісно та в повному обсязі, забезпечуючи тим самим відмінні експлуатаційні характеристики Вашого авто. Спеціалісти фірмових центрів Ford використовують сучасне високотехнологічне обладнання, тільки оригінальні матеріали та запчастини, виготовлені спеціально для Вашого авто та розраховані на тривалий термін експлуатації.

Обслуговування у офіційного дилера Ford збільшує вартість Вашого авто у випадку перепродажу. Сервісна книжка, в якій представлені штампи офіційних дилерів Ford - кращий доказ якісного обслуговування автомобіля.

• Пропозиції по техобслуговуванню автомобіля Ford

Перелік робіт, а також графік проходження планового техобслуговування та заміни витратних матеріалів розроблені на основі документів компанії Ford: „Керівництво з експлуатації", „Керівництво з гарантії та сервісного обслуговування", „Сервісна книжка". Сервісний інтервал та періодичність заміни певних деталей залежить від кліматичних та екологічних умов, якості пального та особливостей експлуатації автомобіля. Тому в деяких випадках може виникнути необхідність частішої заміни деяких деталей.


Сервісне обслуговування

• Стандартне
Для забезпечення максимальної ефективності та надійності Вашого автомобіля Ford Вам слід подбати про те, щоб він проходив сервісне обслуговування якнайменш раз на рік або частіше при більшому річному пробігу. Необхідно також здійснювати перевірки кузову та лакофарбового покриття не рідше, ніж один раз на рік.
За вичерпною інформацією про програми та інтервали сервісного обслуговування Вашого автомобілю, будь ласка, звертайтесь до “Керівництва з гарантій та сервісного обслуговування” або до офіційного дилера.

• Розширене
Розширене сервісне обслуговування більшості автомобілів Ford потрібно виконувати один раз на 3 роки (або при досягненні певного пробігу, в залежності від того, що наступить раніше).
Інтервали заміни деяких деталей залежать від умов експлуатації, моделі автомобілю і типу двигуна. Будь ласка, уточніть ці деталі у Вашому “Керівництві з гарантій та сервісного обслуговування” або у офіційного дилера.

• Додаткове планове
Ваш автомобіль згідно рекомендацій компанії Ford час від часу потребує додаткового планового сервісного обслуговування:

- Заміна приводного ременя розподільного валу;
- Заміна гальмівної рідини;
- Заміна антифризу.

Будь ласка, уточніть деталі додаткового планового сервісного обслуговування у Вашому “Керівництві з гарантій та сервісного обслуговування” або у офіційного дилера.
Еще услуги от компании
Загрузка слайдера, пожалуйста подождите ...
 
 
 
 
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий