Меню кабинета
2016` новый`

Тахограф

 
Купить товар
Уточнить цену
Цена: уточняйте
Почему на этот товар не указана цена
 
 
Сообщить об ошибке
Обновлён: 25.03.2011

Ровно

 
Просмотры: 1174
Описание
Характеристики
Доставка и оплата
Отзывы

Описание товара "Тахограф":

Тахограф - це бортовий контрольно-вимірювальний пристрій автомобіля, призначений для безперервного вказання і реєстрації швидкості руху, пробігу транспортного засобу та періодів праці, перерв і відпочинку водія.

Принцип роботи тахографа побудований на обробці електричних сигналів, що генерує датчик швидкості/шляху, який знаходиться на коробці передач автомобіля. Всі параметри реєструються на спеціальному носію інформації - тахокарті тахографу.

Тахограф сконструйований таким чином, що будь-які маніпуляції, стороннє втручання в його роботу фіксується і реєструється на тахокарті.

Тахографи призначені для: ведення обліку роботи й відпочинку водіїв вантажного й пасажирського транспорту (більше 12 місць включаючи водійське). На діаграмному диску який заповнюється самописом тахографа можна довідатися скільки й з якою швидкістю їхав водій, як довго він відпочивав і коли. Тахографи бувають на один або на двох водіїв.

В'їзд в Україну й інші країни ближнього й далекого зарубіжжя без тахографу заборонений.

ПП «Авто Комфорт» займається: установкою тахографу, настроюванням тахографу, опломбуванням тахографів різних виробників; повною перевіркою тахографів зі зняттям діаграми й видачею свідчення; сервісним обслуговування й ремонтом тахографів.

Досвід закордонних країн, де тахографи використовуються вже довгий час, переконливо доказує, що наявність тахографу на автомобілі сприяє розвитку у водіїв навиків безпечного і економного керування. Аварійність знижується в середньому в 2 рази. Зменшується кількість конфліктних ситуацій між водіями та інспекторами. Обробка записів на тахокартах дозволяє автоматизувати облік роботи водіїв та автомобілів і в підсумку оптимізувати їх роботу і знизити експлуатаційні витрати на 25-30%.

На складі ПП "Моторне ательє" постійно в наявності є всі типи тахографів та їх модифікації.

Датчики.

Датчик тахографа - пристрій, що монтується в коробку передач автомобіля і перетворює обертові рухи двигуна в електричні імпульси або електричний сигнал.

Датчик є невід'ємним елементом тахографічної системи автомобіля і потребує значної уваги, тому що він постійно знаходиться під дією різних зовнішніх факторів (дощ, сніг, високі та низькі температури, бруд, сіль).

Датчики до тахографів поділяються на такі типи:

2159 імпульсний;

2159 індукційний;

2170 кодований;

2171 кодований.

Також до різних марок і моделей транспортних засобів використовується широкий спектр модифікацій датчиків тахографу.

Фахівці ПП "Моторне ательє" допоможуть підібрати потрібний датчик до Вашого автомобіля.

Продавец: Моторное ателье Авто-комфорт
Ровенская обл.
Ровно
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий