Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
22
Всего посещений:
4601
Показать динамику
за 90 дней

Скания Украина ООО с ИИ

Адрес: Украина, Киевская обл., Калиновка пгт., ул.Киевская 37
Адрес на Google Maps
Статус: Продавец
Телефоны:
  • - (044) 363-0-363
  • - (044) 363-0-364
О компании

Діяльність компанії Scania здійснюється в більш ніж у 100 країнах світу. В Україні компанія Scania представлена дистриб'ютором ТОВ з ІІ "Сканія Україна" і мережею дилерських центрів, які здійснюють продаж і обслуговування транспортних засобів Scania.

Місія компанії Scania полягає в досягненні лідируючої позиції в транспортній галузі на благо своїх клієнтів, співробітників, акціонерів та інших зацікавлених сторін.

Scania є провідним виробником великовагових вантажівок (більше 16 тонн), міських і туристичних автобусів, а також промислових і корабельних двигунів. Крім того, компанія пропонує широкий спектр послуг, в тому числі й фінансування і, таким чином, надає клієнтам комплексні транспортні рішення.

Scania представлена приблизно в 100 країнах та нараховує більш ніж 35 000 працівників. Серед них 2 400 задіяні у науково-дослідницькій діяльності, головним чином у Швеції, поряд із виробничими потужностями компанії. Корпоративний відділ закупівель Scania доповнюють місцеві філіали в Польщі, Чехії, Сполучених Штатах і Китаї. Виробництво здійснюється в Європі та Латинській Америці. Окрім того, близько 20 000 співпробітників працюють у  відділах продажу і технічного обслуговування Scania.

Імідж компанії Scania тісно пов'язаний з її клієнтами та продукцією – транспортними засобами, послугами та фінансуванням, а також працівниками компанії, їхніми цінностями та методами роботи. Три головні цінності – "клієнт перш за все", "повага до індивідуальності" та "якість" – об’єднують компанію та створюють основу корпоративної культури, лідерства та ділового успіху Scania.

Скания Украина ООО с ИИ
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий