Меню кабинета
» » »
Система контролю рівномірної висоти розпилювання NORAC
2016` новый`

Система контролю рівномірної висоти розпилювання NORAC

 
Купить товар
Уточнить цену
Цена: уточняйте
Почему на этот товар не указана цена
 
 
Сообщить об ошибке
Обновлён: 13.02.2014

Киев

 
Просмотры: 176
Описание
Характеристики
Доставка и оплата
Отзывы

Описание товара "Система контролю рівномірної висоти розпилювання NORAC":

Інтеграція з одного екрану - остання розробка Norac в галузі контролю рівномірності висоти розпилювання

UC5 Norac за допомогою ультразвукових датчиків і гідравлічних пристосувань дозволяє утримувати штангу на заданій висоті над посівом. Що дозволяє домогтися максимальної рівномірності обробки рослин.

Для багатьох виробників, складним завданням є навчання кінцевого користувача керувати багатофункціональної технікою. За цим головне завдання виробника: спрощувати, спрощувати, спрощувати.

Цей підхід Norac Systems International реалізувала в автоматичній системі контролю рівномірності розпилу UC5. Нова система має можливість підключення до терміналу стороннього виробника для зручності наладки, калібрування і роботи з UC5. Завдяки підтримці шини CAN, тільки один кабель, необхідний для підключення бортового комп'ютера з системою управління висоти розпилення.

«Оператор має одну панель управління в кабіні», говорить Крейг Лестер, менеджер Norac в місті Саскатун. "У минулому, в кабіні було багато різних пультів для управління вузлами і агрегатами оприскувача. Сучасний механізатор жахнувся б побачивши величезну кількість пультів, екранів і датчиків в кабіні. Завдяки інтеграції бортового терміналу, можна уникнути необхідності в додаткових екранах.

 

Наступне покоління систем Norac

Принцип роботи нових систем UC5 аналогічні попередній моделі UC4 +. Лестер каже, що обидві системи використовують ультразвукові датчики для моніторингу рельєфу поверхні рослин або грунту. Показання ультразвукових датчиків не залежать від світла для вимірювання висоти, дозволяючи оператору працювати при будь-якому освітленні в будь-який час доби.

І UC5 і UC4 + оснащені функцією «крену» (визначення кута нахилу штанги), яка дозволяє системі контролювати і компенсувати штангу в центрі. "Без цієї технології, розгойдування штанги можна контролювати тільки шляхом механічного зміни в дизайні штанги або шляхом установки додаткових пристроїв на стрілі, які виключають розгойдування штанги», говорить Лестер. "Ця система створена для ефективного управління стрілою, не змінюючи його спочатку розробленого дизайну».

Використання системи UC5 також знижує стрес і втому оператора, говорить Лестер. "Це тому, що немає необхідності рухати головою вперед-назад, щоб стежити за змінами в рельєфі. Система бере під свій контроль управління штангами над землею. Це дозволяє оператору зосередитися на більш важливій роботі ».

Продавец: Агро Інвест
Киевская обл.
Киев
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий