Меню кабинета
Группа товаров:

Renault Trafic

Категория: Микроавтобусы
Рубрика: Пассажирский микроавтобус
Бренд: Renault
Вирушити у подорож з друзями, відволіктися від суєти, спустившись вниз по ріці на каное…Мрії легко стають реальністю з Trafic. Практичність і надійність цього автомобіля роблять його ідеальним супутником у будь-яких спортивних чи сімейних поїздках.

Наділений багатими можливостями трансформації, Trafic пропонується з численними варіантами конфігурації дверей (бічних і задньої) і задніх сидінь (2-го і 3-го рядів), що дає змогу розмістити в салоні до дев'яти людей. Об’єм багажного відділення більше ніж достатній, а за необхідності складне сидіння 3-го ряду дає додатковий вантажний об’єм. Ви зможете відвезти все, що потрібно, - вам не доведеться обирати між вантажним об’ємом і кількістю місць! Trafic дає змогу перевозити до 1200 кг вантажу.

На Trafic ви зможете нарешті вирватися з повсякденності і щоденності.

Думайте лише про те, як ви опинитеся на морському березі, як насолоджуватиметься сімейною поїздкою чи спортивною запалюючою пригодою. Про все інше, у тому числі і про безпеку, подбає Renault. Рівень захисту на Trafic відповідає трьом обов'язковим вимогам, загальним для всіх автомобілів Renault: попереджати, виправляти, захищати.

Trafic попереджає про небезпеку завдяки зовнішнім дзеркалам заднього огляду зі стеклами подвійної кривизни, що зменшують мертвий кут, гнучкій балці задньої підвіски нової конструкції, гідравлічним амортизаторам та підвісці перемінної жорсткості. Без навантаження чи з повним навантаженням, на сухій чи мокрій дорозі, автомобіль зберігає відмінну керованість. Протитуманні фари (запропоновані як опція) забезпечують кращу оглядовість і видимість автомобіля за складних умов руху.

Trafic виправляє помилки керування при екстреному гальмуванні і миттєво реагує на дії педаллю гальма завдяки дисковим гальмам великого діаметра всіх чотирьох коліс і ABS з електронним регулятором гальмівних зусиль EBV (опція). Trafic захищає вас за допомогою підголівників і триточкових ременів безпеки на всіх місцях, а також за допомогою подушки безпеки водія, на додаток до якої на замовлення встановлюються бічні подушки для захисту грудної клітки.

На Trafic ви можете вирушити, куди побажаєте, забувши про проблеми.
Renault Trafic
Просмотр:
Сортировка:
1
Просмотры: 955
Уточнить
цену
Renault Trafic 2,0 Киев, Киевская обл.
Цена: уточняйтеПочему на этот товар не указана цена
Обновлён: 07.04.2014
Грузоподъемность, кг.: 1 138
Снаряжённая масса, кг.: 1 917
Топливо: Дизель
Объём двигателя, см.куб.: 1 996
Мощность, л.с.: 115
Экологические нормы Euro: Euro IV
Трансмиссия: Механическая (МКПП)

Незмінне прагнення до інновацій робить Renault лідером європейського ринку комерційних автомобілів, примушує створювати більш досконалі моделі - не тільки з погляду надійності, довговічності і вартості експлуатації, але також відносно безпеки і охорони навколишнього середовища.

Сьогодні Renault рішуче відкидає традиційні уявлення про комерційний автомобіль, наділяючи його потужністю, ...

 
Еще товарные группы от компании
Все предложения Микроавтобусы купить
Загрузка слайдера, пожалуйста подождите ...
 
 
 
 
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий