Меню кабинета
Группа товаров:

Renault Laguna III

Категория: Renault
Рубрика: Renault Laguna III
Бренд: Седан
Нова Лагуна настільки ж схожа на попередницю, як і відрізняється від неї. Загальне в них - привабливий зовнішній вигляд. Не дивлячись на габарити, що збільшилися, автомобіль 3-го покоління зберіг граціозність і стрімкість, властиві всім автомобілям з шильдіком LAGUNA. До того ж, нова LAGUNA стала легша на 15 кг, а характеристики підвісок перенастроювали для отримання максимального задоволення від водіння.
Важливо відзначити, що всі зміни не погіршили їздовий комфорт. LAGUNA (ЛАГУНА) як і раніше м'яко проходить дрібні і середні нерівності, не передаючи поштовхи на тих, хто сидять в салоні. Творці RENAULT LAGUNA (РЕНО ЛАГУНА) стверджують, що ергономіка і шумоізоляція автомобіля на найвищому рівні. Дійсно, і в попередниці навряд чи можна було б поскаржитися на незручність і шум. Тепер комфорт зведений на новий рівень.
Renault Laguna III
Просмотр:
Сортировка:
1
Просмотры: 259
Уточнить
цену
Renault Laguna III Луцк, Волынская обл.
Цена: уточняйтеПочему на этот товар не указана цена
Обновлён: 25.01.2013
Топливо: Бензин
Тип привода: Передний (2WD)
Трансмиссия: Механическая (МКПП)
  • RENAULT LAGUNA (РЕНО ЛАГУНА) третього покоління - втілення нової філософії фірми RENAULT (РЕНО).
  • Нова Лагуна настільки ж схожа на попередницю, як і відрізняється від неї. Загальне в них - привабливий зовнішній вигляд. Не дивлячись на габарити, що збільшилися, автомобіль 3-го покоління зберіг граціозність і стрімкість, властиві всім автомобілям з шильдіком LAGUNA. До того ...
 
Еще товарные группы от компании
Все предложения Renault купить
Загрузка слайдера, пожалуйста подождите ...
 
 
 
 
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий