Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
9
Всего посещений:
2239
Показать динамику
за 90 дней

ЛЕМКЕН-Україна ДП

Адрес: Украина, Киевская обл., Киев, ул. Академика Заболотного, 150А, оф. 112
Адрес на Google Maps
Статус: Дочернее предприятие
Телефоны:
  • - +38 044 593-27-72 » Тел
  • - +38 044 593-07-08 » Факс
О компании

ДП ЛЕМКЕН-Україна - сільськогосподарська техніка з Німечинни.

Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин ЛЕМКЕН забезпечує більш ніж 1.000 робочих місць по всьому світі.

Підприємство знаходиться в власності сім’ї ЛЕМКЕН вже сьоме покоління.На підприємстві в Альпені, приблизно в 50 км від Дюссельдорфа, ЛЕМКЕН виробляє біля 13.000 одиниць техніки за рік, в 2011 році товарообіг склав майже 270 млн. євро.

ЛЕМКЕН належить до ведучих підприємств в своїй галузі в Європі. Доля на ринку Німеччини оборотних плугів та культиваторів ЛЕМКЕН складає більше 40%, що дозволяє ЛЕМКЕН бути номером один серед інших постачальників.

ДП ЛЕМКЕН-Україна здійснює консультування покупців по питаннях ґрунтообробної техніки та сівалок, забезпечує налагодження техніки, технічний сервіс, в тому числі гарантійне обслуговування, забезпечення запчастинами, навчання персоналу покупця роботі з технікою фірми ЛЕМКЕН. Первинне налагодження техніки та навчання роботі з технікою здійснюється за рахунок фірми ЛЕМКЕН.

На ДП ЛЕМКЕН-Україна працюють інженери-механіки, які пройшли навчання на заводі ЛЕМКЕН в Німеччині та мають великий досвід роботи з технікою фірми ЛЕМКЕН.

ЛЕМКЕН-Україна ДП
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий