Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
3
Всего посещений:
1072
Показать динамику
за 90 дней

Карпати Мотор ТОВ

Адрес: Украина, Ивано-Франковская обл., Ивано-Франковск, ул. Ребета,4В
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный дилер
Телефоны:
  • - +38 (0342) 50-36-87
  • - +38 (0342) 50-78-71
  • - +38 (0342) 50-36-87
О компании

ТОВ "Карпати Мотор” - офіційний дилер компанії "Honda” - реалізує автомобілі, мотоцикли, генератори, газонокосарки, мотокоси, мотопомпи, снігоприбирачі човни і двигуни до них.

В сервісному центрі дилерського комплексу проводиться гарантійне та технічне обслуговування автомобілів, мотоциклів та силового обладнання марки "Honda”.

Комплекс ТОВ "Карпати Мотор”, розміщений у центральній частині міста Івано-Франківська, включає центр по ремонту і ослуговуванню автомобілів, мотоциклів, силового обладнання, салон продажу силового обладнання, мотоциклів та автосалон "Honda”.

Робота ТОВ ”Карпати Мотор” повністю базується на корпоративних принципах і стандартах "Honda".

ТОВ "Карпати Мотор" - сертифікований сервісний центр   по передпродажній підготовці, гарантійному обслуговуванню автмобілів,мотоциклів і силового обладнання з обладнанням у відповідності до стандартів "Honda”, і є одним із найсучасніших підприємств з обслуговування силового обладнння, автомобілів та мотоциклів у Івано-Франківському регіоні.

Всі роботи проводяться за рекомендованою виробником методикою з використанням дилерського обладнання, оригінальних запчастин та матеріалів.

Компанія ТОВ "Карпати Мотор” пропонує не тільки досконалі автомобілі, мотоцикли, силове обладнання а й оригінальні запчастини та аксесуари до них , і високоякісне обслуговування.

Карпати Мотор ТОВ
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий