Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
63
Всего посещений:
9896
Показать динамику
за 90 дней

Інтерагросвіт

Адрес: Украина, Киевская обл., Чабаны, пр. Машинобудывників 1
Адрес на Google Maps
Статус: Эксклюзивный дилер
Телефоны:
  • - +38 (067) 234-04-45 » администрация
  • - +38 (044) 392-79-00
  • - +38 (044) 392-79-01 » отдел продаж
О компании

Компанія «Інтерагросвіт» - один з безперечних лідерів на сільськогосподарському ринку України. Вона розпочала свою діяльність в 2009 році, як підприємство з реалізації запчастин до техніки таких взірцевих міжнародних компаній, як «CLAAS» та «Lemken».

Стрімкий розвиток підприємства «Інтерагросвіт» став одним з показників його успішності, коли вже через два роки, компанія стала ексклюзивним дилером німецької лінійки тракторів «Lamborghini» на території України. Мрії багатьох аграріїв стали реальністю – нова техніка, елітного зразка, завдяки «Інтерагросвіт» тепер доступна, як ніколи.

Трактор торгової марки «Ламборджині» - це надійний і незамінний помічник будь-якого дбайливого господаря. За останній рік підприємство реалізувало понад тридцять одиниць техніки даної торгової марки українським господарствам.

Високопрофесійна команда експертів компанії «Інтерагросвіт» виконує діяльність в наступних напрямах: - продаж нової техніки; - фінансування купівлі нової техніки; - введення техніки в експлуатацію і повне сервісне обслуговування; - постачання запасних запчастин; - продаж б/у техніки; - продаж насіння; - обмін зерна на техніку; - закупівля с/г продукції.

Для зручності обслуговування і комфорту клієнтів компанії, її склади знаходяться в Києві, Білій Церкві, Переяславі-Хмельницькому. Потрібні запчастини постачаються надзвичайно швидко та максимально зручним для кожного клієнта способом.Компанія активно приймає участь у сільськогосподарських виставках, з метою покращити загальний стан аграрного сектора України і її економіки вцілому. Також, активно пропагандує введення технічних інновацій і модернових досягнень передових світових спеціалістів в данній області.

Інтерагросвіт
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий