Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
12
Всего посещений:
5402
Показать динамику
за 90 дней

Глобал автоцентр

Адрес: Украина, Закарпатская обл., Мукачево, ул. Автомобилистов, 34
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный дилер
Телефоны:
  • - (03131) 3-80-30
О компании

Ще донедавна славетна марка Ford не була належним чином представлена на автомобільному ринку Закарпатської області. Саме тому логічним кроком стала поява в краї офіційного дилера — компанії «Глобал автоцентр», що у грудні 2006 року стала повноцінним представником компанії «Віннер Імпортс Україна». А вже на початку липня у компанії з’явився автосалон, який став першим в Україні концептуальним автоцентром Ford.

Просторий шоу-рум компанії площею 289 квадратних метрів розрахований на сім автомобілів. Висококваліфікованим працівникам автоцентра завжди допоможуть у виборі конкретної моделі та оформленні кредиту та страхування.

Всі продані компанією автомобілі проходять належне сервісне обслуговування на сучасній СТО площею 297 квадратних метрів, що нараховує 6 постів та оснащена спеціальним обладнанням, яке дозволяє виконувати весь спектр послуг по обслуговуванню авто.

Глобал автоцентр
Технічне та сервісне обслуговування
• Cервіс Ford - незмінна якість При покупці нового Ford Ви автоматично отримуєте підтримку одного з найбільших автомобільних виробників з розвиненою національною мережею дилерів - для Вашої максимальної зручності. Якщо Вам потрібна допомога досвідчених, спеціально підготовлених компанією Ford фахівців, якісні фірмові запчастини Ford, найвищий рівень обслуговування клієнтів і чудове співвідношення ...
 
Ford Assistance
«Форд Асистанс» - це програма всеохоплюючої допомоги, створена для оберігання спокою власників автомобілів марки «Форд». Ця програма передбачує допомогу в критичних ситуаціях і доступна для всіх легкових автомобілів марки «Форд» протягом трьох років з дати придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі «Форд». ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА ВДОМА ТА В ДОРОЗІ Якщо Ваш автомобіль вийшов з ладу в дорозі чи ...
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий