Меню кабинета
2016` новый`

Ford Transit Kombi Van

 
Купить товар
Уточнить цену
Цена: уточняйте
Почему на этот товар не указана цена
 
 
Сообщить об ошибке
Обновлён: 11.12.2012

Киев

 
Просмотры: 376
Описание
Характеристики
Доставка и оплата
Отзывы

Описание товара "Ford Transit Kombi Van":

  • Охорона

Система охорони, встановлена на попередній модифікації Ford Transit була відзначена багатьма нагородами. Новий Ford Transit перевершив свого попередника, запропонувавши ще досконаліший захист проти крадіїв. Ці нововведення дадуть змогу власникові автомобіля зменшити витрати на страхування.

У Ford Transit передбачено два рівні сигналізації, в тому числі - категорії «1» за класифікацією Thatcham. Крім того, автомобіль обладнано Пасивною системою захисту проти викрадення (PATS), замком капота і дверними замками без кабелів. Новинкою є конфігуровані замки. Ці замки надають власникові можливість визначити, в якому порядку відмикатимуться дверцята при натисканні обраних кнопок. Під час купівлі можна вибрати одну з шести стандартних комбінацій.

  • Подушки безпеки

Кожен Ford Transit обладнано подушкою безпеки для водія, котра захищає його в разі фронтального удару. Додатково може бути встановлено також 120-літрову подушку безпеки для пасажира на передньому сидінні. Крім того, вперше комплект подушок безпеки на автомобілях моделі Transit можна доповнити бічними подушками безпеки та шторками безпеки для захисту голови.

  • Будова кузову

У новому Ford Transit змінено будову передньої частини кузова, яка відтепер має вищу опірність проти ударів на великій швидкості.

  • Інші системи безпеки.

До інших систем безпеки на новому Ford Transit належать: Антиблокувальна система гальмування (ABS), Електронний розподіл гальмівних зусиль (EBD), Система контролю гальмівних зусиль (BTCS) та Електронна система перерозподілу тягових зусиль (ESP).

  • Двигун

Новий ряд автомобілів Ford Transit пропонує один бензиновий та шість дизельних двигунів. Серед дизелів - нові 2,2-літровий і 2,4-літровий, разом із, відповідно, 5-шестишвидкісною та 6-швидкісною механічною трансмісією Durashift.

Ці двигуни - результат співпраці компанії Ford Motor та PSA Peugeot Citro?n щодо створення передових дизелів; вони - перша спільна розробка спеціально для легких і середніх комерційних автомобілів.

Усі дизельні силові агрегати Ford Transit відповідають стандартам токсичності „Євро-4“ і використовують технологію Common Rail останнього покоління. Вони були сконструйовані з урахуванням нових вимог законодавства щодо токсичності викидів, котрі незабаром стануть чинними. Метою конструкторів також було поліпшити динамічні якості та знизити споживання пального. Розташування двигуна теж було змінено, щоб спростити обслуговування та ремонт.

Продавец: Юмас Авто
Киевская обл.
Киев
Похожие товары от этой компании
Ford Transit Van Ford Transit Van Киевская обл., г.Киев

Год: 2016 НОВЫЙ

Уточнить цену
Ford Transit Connect Ford Transit Connect Киевская обл., г.Киев

Год: 2016 НОВЫЙ

Уточнить цену
Ford Tourneo Connect Ford Tourneo Connect Киевская обл., г.Киев

Год: 2016 НОВЫЙ

Уточнить цену
Похожие товары от других компаний
Mercedes-Benz Sprinter Mercedes-Benz Sprinter Киевская обл., г.Киев

Год: 2016 НОВЫЙ

1 094 762 грн.
39 867 $
32 332 €
Volkswagen Caddy Kasten Volkswagen Caddy Kasten Херсонская обл., г.Херсон

Год: 2016 НОВЫЙ

526 216 грн.
19 163 $
15 541 €
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий