Меню кабинета
2016` новый`

Ford Mondeo

 
Купить товар
Уточнить цену
Цена: уточняйте
Почему на этот товар не указана цена
 
 
Сообщить об ошибке
Обновлён: 25.01.2013

Киев

 
Просмотры: 144
Описание
Характеристики
Доставка и оплата
Отзывы

Описание товара "Ford Mondeo":

З будь-якого кута стильний, динамічний та спортивний профіль нової моделі Mondeo вказує на покращений дизайн як ззовні, так і зсередини. Лише сядьте в цей автомобіль і Ви відразу оціните комфорт найвищого рівня та цілий ряд технологій для керування. Малопомітним для неозброєного ока, але не менш важливим є вибір двигунів, які швидко реагують на команди, оптимально споживають паливо та викидають менше CO2. Вони доповнюють вишуканий новий дизайн Ford Mondeo та інтелектуальні технології, щоб дарувати Вам найкращі враження від водіння.

Кінетичний дизайн Ford

Прогресивна філософія кінетичного дизайну нового Ford Mondeo помітна з першого погляду. Нові обтічні лінії автомобіля, які вже виконані в динамічному стилі, створюють ще біль вдосконалене відчуття стрімкості. На додаток, за допомогою індивідуального тюнингового комплекту Ви можете зробити свій Ford Mondeo більш привабливим ззовні.

Зовнішній дизайн

Продуманий до дрібниць новий стиль нового Ford Mondeo більш динамічний та спортивний та водночас стриманий та витончений. Від трансформованої решітки радіатора до додаткових світодіодних фар денного світла та хромованих деталей дизайнерські штрихи створюють відчуття стильної вишуканості.

Дизайн інтер’єру

Заново спланований з урахуванням усіх дрібниць салон має елегантну центральну консоль та матеріали ще вищої якості, в тому числі скрупульозно підібрану нову тканину для оббивки, а також оздоблення салону. Бездоганно інтегровані деталі створюють гармонію дизайну, а сучасність оточення підкреслюється внутрішніми світодіодними лампами, які поставляються на замовлення власника автомобіля.

Продавец: Юмас Авто
Киевская обл.
Киев
Похожие товары от других компаний
Ford Mondeo 1,8 Ford Mondeo 1,8 Киевская обл., г.Киев

Год: 2016 НОВЫЙ

Уточнить цену
Ford Mondeo 2,3 6AT Titanium Ford Mondeo 2,3 6AT Titanium Киевская обл., г.Бровары

Год: 2016 НОВЫЙ

Уточнить цену
Ford Mondeo Trend Ford Mondeo Trend Закарпатская обл., г.Мукачево

Год: 2016 НОВЫЙ

Уточнить цену
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий