Меню кабинета
2016` новый`

Ford Focus New

 
Купить товар
Уточнить цену
Цена: уточняйте
Почему на этот товар не указана цена
 
 
Сообщить об ошибке
Обновлён: 25.01.2013

Киев

 
Просмотры: 78
Описание
Характеристики
Доставка и оплата
Отзывы

Описание товара "Ford Focus New":

Новий Focus підносить кінетичний дизайн Ford на новий рівень. Це машина, присутність якої дійсно відчувається, незалежно від того, стоїть вона або рухається, як у скромному і цілеспрямованому вигляді, так і в таких деталях як новий дизайн капота, блискуча чорна решітка радіатора і панорамні стоп-сигнали.

Усередині вона також має сміливий дизайн з центральним пультом і приладовою панеллю, зробленими за останнім словом техніки, високоякісної обробкою і прекрасною деталізацією.

Обтічний силует

Дивовижна передня частина машини, скромні й виразні лінії створюють гладку, аеродинамічну форму, яка дозволяє їй прориватися крізь повітря з мінімальним опором, поліпшуючи при цьому свої характеристики і максимально збільшуючи інтенсивність використання палива.

Сучасний інтер’єр

Новий Focus має особливий інтер’єр, схожий на кабіну пілота. Естетично сконструйований і інтуїтивно розташований центральний пульт забезпечує зручний доступ до ключових елементів управління, інструментів і екранів дисплеїв. Високоякісні матеріали, чудова обробка і деталізація одночасно з різноманітними налаштуваннями кольору загального освітлення допоможуть створити розслаблюючу і зручну атмосферу для водія.

Яскраві фари

Текучий дизайн фар додає новому автомобілю Focus гладкий, спортивний вигляд. Новий стильний дизайн приховує ультраяскраві ксенонові фари Bi-Xenon з денними ходовими світлодіодами.

Смілива чорна глянсова решітка радіатора

Нижня решітка, з чорною глянсовою обробкою як піаніно, підкреслює спортивну передню частину машини. Характерні текучі лінії змодельованого капота і компактна чорна верхня решітка доповнюють зовнішній вигляд машини.

Вибір стилю корпусу

Новий Focus пропонує на вибір три стилі корпусу: 4-дверний, 5-дверний і «Універсал». У кожного з них унікальний набір ознак стилю і практичних переваг. Всі вони виконані в спортивному стилі і відрізняються стовідсоткової впізнаваністю на дорогах.

Задні світлодіоди

Панорамні задні світлодіоди, схожі на акулячі плавники, забезпечують як динамічний зовнішній вигляд, так і незвичайну яскравість.

Продавец: Юмас Авто
Киевская обл.
Киев
Похожие товары от других компаний
Ford Focus New Ford Focus New Киевская обл., г.Киев

Год: 2016 НОВЫЙ

Уточнить цену
Ford Focus New Ford Focus New Киевская обл., г.Бровары

Год: 2016 НОВЫЙ

Уточнить цену
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий