Меню кабинета
Группа товаров:

Ford Fiesta 5d

Категория: Ford
Бренд: Хетчбек
Ford Fiesta - довгоочікуване авто

Після місяців очікування та ажіотажу в пресі усього світу на ринок вийшов Ford Fiesta з повністю оновленим дизайном . Елегантний, звабливий та підкреслено вишуканий, він втілює дух останніх тенденцій, дух сучасного, динамічного світу - дух сьогодення.

Усе у Fiesta є новим – від дизайну, матеріалів та технологій до головних проектувальних та виробничих процесів, завдяки яким це авто з’явилося на світ. Відзначені нагородами фільми, найкраща музика та навіть довершена дамська сумочка „від кутюр” – усе це стало важливими джерелами натхнення для створення цього сміливого нового образу.

Звичайно, зовнішність без змісту – це ніщо, і Fiesta вражає в усіх аспектах. Це компактна модель з технікою великого авто: найсучаснішні технічні здобутки дозволяють вам слухати музику зі свого iPod чи MP3-плеєра та навіть здійснювати безпровідне з’єднання зі своїм телефоном, ані на мить не прибираючи рук з керма.
Ford Fiesta 5d
Просмотр:
Сортировка:
1
Просмотры: 118
Уточнить
цену
Ford Fiesta 1,25 5MT Киев, Киевская обл.
Цена: уточняйтеПочему на этот товар не указана цена
Обновлён: 23.01.2013
Топливо: Бензин
Объём двигателя, см.куб.: 1 242
Тип привода: Передний (2WD)
Трансмиссия: Механическая (МКПП)

Тонка, чітка хромована оправа, горизонтально розміщений номерний знак, що розділяє решітку на дві частини, - ця нижня решітка, чия форма викликає у глядача асоціації з акулою, передає спортивний, динамічний імідж Fiesta.

На ефектній центральній панелі центральної консолі Fiesta розміщено вражаючий багатофункціональний дисплей. Інтуїтивно зрозумілий та ергономічний, він здійснює з’єднання ...

 
2
Просмотры: 110
Уточнить
цену
Ford Fiesta 1,4 4AT Киев, Киевская обл.
Цена: уточняйтеПочему на этот товар не указана цена
Обновлён: 23.01.2013
Топливо: Бензин
Объём двигателя, см.куб.: 1 388
Тип привода: Передний (2WD)
Трансмиссия: Автоматическая (АКПП)

Стильні дзеркала кольору кузова з інтегрованими покажчиками повороту - це елегантний спосіб стати більш помітним для інших водіїв та підсилити спортивний образ Fiesta.

На ефектній центральній панелі центральної консолі Fiesta розміщено вражаючий багатофункціональний дисплей. Інтуїтивно зрозумілий та ергономічний, він здійснює з’єднання з вашим MP3-програвачем безпосередньо через USB-порт ...

 
Еще товарные группы от компании
Все предложения Ford купить
Загрузка слайдера, пожалуйста подождите ...
 
 
 
 
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий