Меню кабинета

Ford Assistance

Направление: Экспресс сервисы и доп. услуги
Категория: Эвакуатор
Рубрика: Автоэвакуатор
Ford Assistance
«Форд Асистанс» - це програма всеохоплюючої допомоги, створена для оберігання спокою власників автомобілів марки «Форд». Ця програма передбачує допомогу в критичних ситуаціях і доступна для всіх легкових автомобілів марки «Форд» протягом трьох років з дати придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі «Форд».

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА ВДОМА ТА В ДОРОЗІ

Якщо Ваш автомобіль вийшов з ладу в дорозі чи поблизу Вашої домівки, «Форд Асистанс» потурбується про нього. Якщо немає можливості вирішити проблему на місці події шляхом технічної допомоги, «Форд Асистанс» організує та оплатить евакуацію Вашого автомобіля до найближчого авторизованого дилерського центру «Форд».

Зверніть, будь-ласка, увагу на те, що програма «Форд Асистанс» діє лише в тих випадках, якщо на Вашому автомобілі виникла несправність, внаслідок якої автомобіль не може самостійно рухатися, або якщо це суперечить правилам дорожнього руху або експлуатації автомобіля.

Якщо у випадку поломки Вашого автомобіля немає можливості здійснити ремонт в цей самий день, в рамках програми «Форд Асистанс» Вам та Вашим пасажирам будуть запропоновані способи продовжити Вашу подорож або повернутися додому (маються на увазі послуги «Прокатний автомобіль», «Проживання» та «Продовження подорожі»).
Програма технічної допомоги в дорозі «Форд Асистанс» дійсна на території України та країн Європи цілодобово та без вихідних. Щоб скористатися послугами програми у випадку поломки Вашого автомобіля – Вам потрібно лише подзвонити в контакт-центр «Форд Асистанс».


ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЯКЩО ВИ ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ

Якщо Вам необхідна допомога в зв’язку з несправністю автомобіля або ДТП згідно програми «Форд Асистанс», в першу чергу подзвоніть за нижченаведеним телефоном, який є єдиним для дзвінків на території України та всієї Європи, в контакт-центр «Форд Асистанс» (будь-ласка, не робіть нічого самостійно!).

НОМЕР ТЕЛЕФОНУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ «ФОРД АСИСТАНС»:
+380 44 494 30 18

Щоб отримати допомогу відповідно до програми «Форд Асистанс», будьте готові на початку розмови з оператором надати наступну інформацію:
• Місцезнаходження та характер поломки Вашого автомобіля;
• Ваші прізвище, ім’я, по-батькові та Ваш контактний номер телефону;
• Державний номерний знак та номер кузову (ідентифікаційний номер) Вашого автомобіля;
• Дату придбання Вашого автомобіля.
Еще услуги от компании
Все предложения Эвакуатор купить
Загрузка слайдера, пожалуйста подождите ...
 
 
 
 
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий