Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
23
Всего посещений:
4049
Показать динамику
за 90 дней

Дитч Витч Украина ООО

Адрес: Украина, Киевская обл., Киев, ул. Каунаская, 13
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный представитель
Телефоны:
  • - +38 (044) 296-19-12
  • - +38 (050) 537-66-59
  • - +38 (050) 689-46-21 » сервис
О компании

Дітч Вітч Україна - підприємство, що динамічно розвивається в області продажу комплексів горизонтально-направленого буріння, траншеєкопачів та віброкабелеукладачів.

Фірма працює в Україні з 2004 року та пропонує широкий спектр товарів, починаючи з міні екскаваторів і закінчуючи потужними установками ГНБ.

Наша техніка знайшла своїх покупців по всій Україні.

Теперішнім і майбутнім клієнтам ми пропонуємо привабливі умови співпраці, повне технічне та сервісне забезпечення, постачання запчастин у найкоротший термін.

Сьогодні The Charles Machine Works, Inc. – це это величезний виробницо-офісний комплекс, де працюють біля 2,5 тисяч висококваліфікованих інженерів і техніків.Підприємствое займае територію більше 12 га. На цій площі розміщені виробничі цехи, офіс, конструкторський відділ, підрозділ нових розробок, завод по виробництву бурових штанг, підрозділ “Subsite” по розробці та випуску електронного обладнання, учбовий центр та ін.

На відміну від інших виробників бурового обладнання, компанія The Charles Machine Works, Inc. Самостійно розробляє і виробляє практично всі компоненти систем бурового обладнання, включаючи бурові штанги, електронні системи стеження та ланцюги для копання.

Це гарантує оптимальну взаємодію усіх сторін.Сьогодні The Charles Machine Works, Inc. розробляє, випускає і реалізує не тільки траншейну, а ще й техніку для безтраншейної прокладки комунікацій (ГНБ, руйнівники, установки направленого проколу).

Поєднання високої технологічної оснащеності виробництва та багато десятиліть практичного досвіду експлуатації бурового обладнання, що виробляється, в різноманітних умовах забезпечує сьогодні продукції марки Ditch Witch® рівень, на який шикуються інші.

Дитч Витч Украина ООО
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий