Автотюнинг в мире Военная авиация мира Кастомные мотоциклы Моторные яхты 

Демонстраційні покази комбайнів Massey Ferguson в Україні

21 августа 2017 - 12:40
Демонстраційні покази комбайнів Massey Ferguson в Україні

Протягом цьогорічних жнив компанія АМАКО – офіційний дилер корпорації AGCO в Україні – провела ряд демонстраційних показів зернозбиральних комбайнів Massey Ferguson регіонами України.

Найбільш переконливим фактором щодо придбання тієї чи іншої машини є не ознайомлення з нею за інформацією у рекламних проспектах, на стенді у виставкових павільйонах чи відшліфована розповідь менеджера, а демонстрація її можливостей у реальних виробничих умовах. А ще краще, коли ця техніка працює на тих полях, для роботи на яких її планується придбати. Тож краще один раз побачити, аніж сто раз почути. Демонстрація можливостей комбайна під час збирання різноманітних культур є найпереконливішим аргументом його ефективної роботи.

Керуючись таким принципом, десант фахівців компанії АМАКО прибув до Жашківського району Черкаської області. Там, на полях ТОВ «Березино», відбувся демонстраційний показ зернозбирального комбайна Massey Ferguson серії Beta 7370. Комбайн відмінно працює у різних умовах, демонструючи високу якість збирання за мінімальних втрат.

Зернозбиральний комбайн MF 7370 Beta – це поєднання новітніх технологій і передових конструктивних особливостей, що забезпечує його універсальність та високу експлуатаційну ефективність. MF 7370 Beta оснащений двигуном AGCO POWER робочим об’ємом 8,4 літра, який розвиває максимальну потужність 360 к.с. Трансмісія Beta являє собою 4-х швидкісний гідравлічний вузол, який підтримує необхідну швидкість та забезпечує тягу, необхідну для процесу збирання врожаю.

Від правильного підбору жатки залежить продуктивність комбайна. Універсальна зернова жатка Power Flow завдяки активному ріпаковому столу (рухомій транспортній стрічці перед шнеком) якнайкраще підходить для Beta 7370. З такою жаткою комбайн демонструє високу продуктивність та стабільну роботу на будь-яких культурах.

З шнеку жатки скошена маса потрапляє до похилої камери, транспортер якої рівномірно розподіляє хлібну масу на всю ширину молотарки, та постачає її до молотильного барабана. Універсальна молотильно-сепараційна конструкція дозволяє легко вимолочувати будь-які культури завдяки надійному, високоінерційному барабану та посиленому підбарабанню. З метою підвищення якості вимолочування передбачено незалежне регулювання передньої і задньої частини підбарабання з кабіни оператора, площа сепарації якого дорівнює 0,99 м². Барабан шириною 1600 мм та діаметром 600 мм з кутом охоплення 1200 оснащений баластними брусками, які значно збільшують момент інерції під час обмолочування. Частота обертів молотильного барабана може регулюватися у межах 430 – 1340 об/хв.

Комбайни 7370 Beta мають роторний сепаратор Multicrop Separator із регульованим підбарабанням. Роторний сепаратор має одну унікальну особливість, яка відрізняє його від аналогів – здатність повертати підбарабання у позицію над роторним сепаратором у той момент, коли воно не потрібне (наприклад у сухих умовах збирання). Це підвищує пропускну здатність, зменшує витрату палива та сприяє меншому подрібненню соломи, що зменшує засмічення решіт та підвищує чистоту зерна.

Шестиклавішний соломотряс довжиною 4256 мм має чотири каскади. Вертикальні секції рівнів соломотрясу виготовлені у вигляді штампованих решіт. Це надає додаткову відкриту поверхню для більш ефективної сепарації зерна. Всі клавіші соломотряса виготовлені у вигляді закритої конструкції, з гарячеоцинкованого металу, для підвищення їх довговічності. Загальна площа сепарації соломотряса становить 9,06 м².

Для того, аби звести до мінімуму рух зерна в поперек зерновловлювача на схилах, стрясна дошка обладнана високими перегородками. Вентилятор, який регулюється за допомогою електричного блоку, забезпечує постачання повітря на високопродуктивне решето, гарантуючи відмінну якість зерна за будь яких умов. Необроблений матеріал подається у головний молотильний циліндр для повторного обмолочування. 

Зібране комбайнами Beta 7370 зерно не потребує додаткового очищення. Зерно відмінно очищається на решетах, загальна площа яких складає 5,58 м2, а їх жалюзі регулюються автоматично. У задній частині верхнього решета встановлені електронні датчики, завдяки яким оператор контролює втрати зерна за системою очищення. Очищене зерно подається до зернового бункера об’ємом 9000 літрів. Швидкість вивантаження зерна становить 105 л/с.

Комфортною та високо ергономічною є кабіна Skyline комбайнів Beta 7370 із функцією клімат-контролю та сидінням із пневматичною підвіскою. Відмінний огляд і логічне розташування елементів керування полегшують роботу оператора. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс комп'ютера TechTouch дозволяє миттєво знайти потрібну інформацію.

Під час демонстрації Beta 7370 отримали наступні показники:

  • урожайність зерна – 58 ц/га;
  • робоча швидкість – 5-6 км/год;
  • годинна продуктивність – 4 га/год;
  • витрата палива – 8,5 л/га;
  • втрати зерна – менше 1,0%.

Демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson 7370 Beta пройшов в ряді областей України, а саме в Одеській, Миколаївській, Черкаській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, та Харківській обл. За цей час АМАКО показали роботу комбайна на таких культурах, як ячмінь, пшениця та ріпак.

 

Результати випробувань MF 7370 Beta:

 

Підприємство

Культура

Намолочено, га

Продуктивність, га/год

Швидкість середня, км/год

Витрата палива, л/га

Миколаївська обл., СВК «Промінь»

Озимий ріпак

3,5 -3,7 тон

9,9

3,2

5

8,3

Запорізька обл., ТОВ «Запоріжжя-Агро»

Озима пшениця

4-4,5 тон

56,2

4,5

7-6

7,5

Одеська обл.,
ТОВ «Моноліт»

Ріпак

3,5-4 тони

52,1

3,3

5-4

9,5

Дніпропетровська обл., СФГ «Скорук А.В.»

Озима пшениця

4-4,5 тон

10,2

4,4

7-6

7,2

Черкаська обл.,
ТОВ «Березино»

Пшениця

5,5 – 6 тон

16,1

4

6-5

8,5

Харківська обл., ТОВ «Агроінвест Холдинг»

Озима пшениця

4-4,5 тон

76,2

4

6

6,0

Донецька обл.,
ЗАТ «Екопрод»

Озима пшениця (полегла масса)

 5-6 тон

14

3

4

10,1

Донецька обл.,
ЗАТ «Екопрод»

Озима пшениця

5-6 тон

16,3

4,1

6-7

7,4

 
 

Павло Бірюков, керівник Черкаського сервісного центру:

– Компанія АМАКО протягом всього часу свого існування пропонує українським аграріям кращу техніку у своєму сегменті від провідних світових виробників. Всі машини, які ми пропонуємо на українському ринку, мають відмінні експлуатаційні характеристики та випробувані у реальних польових умовах. Більше того, налагодивши співпрацю з нашою компанією наші партнери отримують не лише саму машину, а повну підтримку у плані технології її використання та весь комплекс послуг з гарантійного та післягарантійного обслуговування. Наше регіональне представництво має все необхідне обладнання для надання якісного та оперативного сервісу, а також достатньо висококваліфікованих сервісних інженерів. Тож сільгоспвиробники можуть бути впевнені, що придбавши техніку в АМАКО вони завжди отримають належний сервіс, а у разі потреби оригінальні запасні частини та комплектуючі будуть доставлені вчасно.

Олександр Підлубний, директор ТОВ «Березино»:

Ми господарюємо на площі 1550 га. Вирощуємо зернові та технічні культури, тобто такі, для збирання яких потрібні зернозбиральні комбайни. На жаль, жодного власного комбайна ми не маємо, і для збирання беремо комбайни в оренду. На даний час у нас працює чотири комбайни, робота кожного з яких коштує приблизно 750 – 800 грн/га без врахування вартості палива. Тож збирання нам «влітає у копійку». Але це не головне. Відсутність хоча б одного власного комбайна не дозволяє нам у оптимальні строки розпочати збирання, і таким чином спланувати весь комплекс збиральних робіт.

Тож для нас придбання комбайна – нагальне питання, тому ми відразу відгукнулися на пропозицію компанії АМАКО провести демонстрацію сучасного продуктивного комбайна Beta 7370 на наших полях. З агрегатом ознайомився не лише я, але і головні спеціалісти нашої агрономічної та інженерної служб. Відразу зазначу, що комбайн нам сподобався. Ще під час перших налаштувань я відмітив, що втрати зерна як за жаткою, так і загальні мінімальні, а отримане зерно не подрібнене. Втрати зерна відбуваються лише тому, що внаслідок відсутності дощів зерно у колосі дозріває не однаково, і є надто дрібні зернини. Саме вони і складають втрати. За продуктивністю та витратою палива результат цілком пристойний. Солома відмінно подрібнюється та рівномірно розподіляється полем. Тож наступний обробіток грунту відбуватиметься без проблем.

 

Количество читателей:
61

   Источник:    АМАКО

Новости по теме
Экспресс предложения
Автобус пригородный МАЗ 206063 (E-5)
Автобус междугородный, вместимость 43 (45, 47) человек, двигатель Мercedes-Benz OM 501LA ... далее »
Мусоровоз с задней загрузкой ГАЗ КО-433
Мусоровоз с задней загрузкой ГАЗ КО-433 предназначен для сбора и транспортировки твердых ... далее »
Трактор гусеничный Challenger MT775E
Асфальтовая вибрационная плита переднего хода Dynapac LF90
Характеристики виброплиты Dynapac • Защитная рама. • Датчик низкого уровня масла. • ... далее »
Карьерный экскаватор Caterpillar 6018
• Снаряженная масса: 92.1 т. • Двигатель: Caterpillar C18 ACERT • Рабочий объем ... далее »
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий