Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
16
Всего посещений:
1537
Показать динамику
за 90 дней

БАТ Групп

Адрес: Украина, Черкасская обл., Деньги, вул. Кірова, 127
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный представитель
Телефоны:
  • - +38 (0472) 32-87-01 » тел.
  • - (0472) 32-87-02 » факс
  • - +38 (067) 51 81 966 » моб.
О компании

Група компаній – виробників сільськогосподарських машин і обладнання Королівства Бельгія об’єдналась під представництвом BAT Group для виходу на ринок України з метою ознайомити споживача з прогресивною та продуктивною бельгійською методикою технічного оснащення сільськогосподарського виробництва.

Стратегічною метою проекту є забезпечення врахування індивідуальних потреб як дрібних господарів так і господарств з середніми та великими площами сільськогосподарських угідь у комплектації технопарку на всіх етапах виробництва зернових та овочів.

BAT Group планує здійснювати повномасштабну діяльність з реклами, промоушингу, популяризації бельгійських виробників с/г техніки, постачання техніки для українсьго споживача безпосередньо від виробників, а також з консультування фактичних та потенційних покупців

Ключовими етапами у становленні та розвитку проекту в Україні будуть насамперед надання широкого спектру інформації з приводу одиниць техніки, запропонованих до придбання, індивідуалізований підхід до формування складу технопарку, якісна організація як інформаційного так і сервісно-технічного супроводження продуктів. Кваліфікований високопрофесійний персонал у тандемі з замовниками допоможе вірно зорієнтуватися у спектрі потреб, асортименту та цінової політики.

BAT Group об’єднує п’ять компаній – виробників сільськогосподарської техніки із Бельгії. Проект безпосередньо інтегрований як складова Транспортної компанії «ЙОФАН Лтд», що успішно здійснює свою діяльність на території України вже більш як 10 років. BAT Group об’єднує на сьогодні 5 компаній-виробників: Дельвано, Стено, Жилль, Дезьоре, АВР.

БАТ Групп
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий