Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
11
Всего посещений:
2252
Показать динамику
за 90 дней

Автоград Автоцентр Honda

Адрес: Украина, Ровенская обл., Ровно, ул. Пухова 85
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный дилер
Телефоны:
  • - (0362) 69-00-03
  • - (0362) 46-06-06
  • - (050) 375-52-99
О компании

П\'ять літер, що складають слово Honda, мають властивість викликати широкий спектр емоцій, які базуються на принципах «Поваги до індивідуальності» та «Трьох задоволень - задоволення від покупки, задоволення від продажу та задоволення від створення». Ці емоції - наріжне каміння філософії Honda.

Сутність Honda виражає глобальне гасло бренду: «Розділити наші мрії з іншими та зробити їх дійсністю». Кожен з нас має мрію, мету або діяльність, які надають нашому життю глибшого наповнення.

Коли ми переслідуємо мрію ми відчуваємо енергію. Ця енергія, в свою чергу, з\'єднує нас з тими, хто переслідує таку саму мрію. Ось чому Honda - це компанія, побудована на мріях.

Згідно цих фундаментальних принципів, з моменту свого створення в 1948 році Honda MOTOR й досі зберігає позицію лідера завдяки створенню нових цінностей для споживача. Компанія в її сучасному вигляді існує завдяки зухвалому, винахідливому та нестандартному мисленню її засновника Соічиро Хонди.

МПП «Вік-Експо», продовжуючи традицію представляти найкращі світові автобренди, на правах офіційного дилера в м.Рівне та Рівненській області здійснює реалізацію, гарантійне та сервісне обслуговування широкого спектру автотехніки Honda, відомої в світі завдяки використанню технологій майбутнього.

Автоград Автоцентр Honda
Услуги СТО
Автоцентр Honda, що розташований на Пухова, 85, (єдиний офіційний дилер Honda в Рівненській області) має в своєму розпорядженні спеціалізований сервісний центр на 11 постів, який пропонує на сучасному обладнанні якісне проведення гарантійного та післягарантійного обслуговування, ремонту та діагностики автомобілів Honda у відповідності з сучасними стандартами. Наші майстри пройшли спеціалізоване ...
 
Хонда Finance
Компанія «Хонда Україна» спільно з банком-партнером ПАТ Укрсоцбанк, який входить в міжнародну фінансову організацію UniCredit Group, розробили для Вас спеціальну кредитну програму - Хонда Finance. Метод погашення кредиту: щомісячна виплата процентів по тілу кредиту рівними частинами; проценти нараховуються на залишок по кредиту. Погашення кредиту та процентів здійснюється шляхом внесення ...
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий