Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
2
Посещений за этот месяц:
22
Всего посещений:
7229
Показать динамику
за 90 дней

Арма Моторс ООО

Адрес: Украина, Киевская обл., Киев, ул. Нагорная 47
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный дилер
Телефоны:
  • - (044) 490-23-00
  • - (044) 490-23-67
  • - (044) 499-33-99
О компании

Компанія Арма Моторс, як організація професіоналів у сфері авто бізнесу та просто шанувальників гарних авто, народилася багато років тому... За цей час змінилася назва, розширилось коло співробітників та клієнтів, але принципи надійності, постійності, чесності та поваги у ставленні до клієнтів та партнерів завжди були, є та будуть провідними правилами нашої гри на автомобільному ринку України.

Сьогодні «Арма Моторс» - це стабільна і водночас динамічна компанія із багаторічною історією. Це насамперед сім`я, що складається з професіоналів-однодумців та клієнтів.

Наша компанія забезпечує впевненість у майбутньому:

  • Клієнтам - через надійне, якісне й чесне обслуговування;
  • Партнерам - через постійність своїх зобов`язань за будь-яких умов;
  • Персоналу - через створення необхідних умов для власної реалізації та гідну компенсацію за працю;
  • Засновникам - через забезпечення прибутковості бізнесу.

За час свого існування наша компанія здобула репутацію найкращої в Києві з сервісного обслуговування. Ми знаємо, чого хочуть наші клієнти, бо той, хто вже оцінив наш сервіс, приходить до нас протягом багатьох років сам і радить нас своїм друзям. Якісний менеджмент Арма Моторс зібрав команду професіоналів, яка працює на бездоганну репутацію компанії та впевненість наших клієнтів у високому рівні і якості обслуговування. Ми любимо наших клієнтів і з повагою ставимося до їхніх автомобілів. Ми цінуємо час людей, через це не тримаємо їх в довгих чергах, а працюємо оперативно і чітко, не забуваючи про якість, бо всі ми - одна дружня сім‘я.

Основа успіху Арма Моторс - це висока кадрова підготовка, згуртована командна робота, мета якої створення і підтримка єдиної великої родини - наших клієнтів і персоналу.

Наші цінності - креативність, стратегічний фокус, швидкість, орієнтація на інтереси покупця і постійне самовдосконалення.

Арма Моторс ООО
Trade-in
Пропонуємо Вам послугу Trade-in: обмін Вашого автомобіля на новий автомобіль Renault або VOLVO або на будь-який автомобіль з пробігом з нашого складу. Прийнявши рішення про обмін автомобіля - звертайтеся до освідченних фахівців, і ми підберемо оптимальний варіант. На нашому виставковому майданчику автомобілів з пробігом (Нагірна, 47) Ви знайдете автомобілі з історією обслуговування, які пройшли ...
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий