Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
3
Всего посещений:
1398
Показать динамику
за 90 дней

Ария Моторс

Адрес: Украина, Львовская обл., Львов, вул. Городоцька, 306
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный дилер
Телефоны:
  • - +38 (032) 23-23-520 » керівник
  • - +38 (032) 23-23-525 » продаж автомобілів
  • - +38 (032) 23-23-528 » продаж мототехніки
  • - +38 (032) 23-23-528 » продаж силової техніки
О компании

HONDA - це компанія, яка заснована на філософії більше, ніж на маркетингу. Тому те, як ми робимо, настільки ж важливе як і те, що ми робимо і що говоримо. У цьому наша марка є серцем нашої філософії.

Кожна марка має характерні риси, які вона називає своїми. Це риси, які не може повторювати жодна інша компанія. Це особа. Наша особа краще всього пояснюється нашими достоїнствами. Це: Прогрес, Виклик, Якість і Партнерство.

Що ж це означає?

Прогрес відноситься і до нашого прагнення до прогресивних технологій і до нашого бажання бути прогресивно налаштованою компанією в повсякденній діяльності. Прикладами цього можуть бути "Dolphin" і "Р3". "Dolphin" або економобіль проїхав 3014 км. на одному літрі палива. HONDA побудувала робота під назвою "Р3". Це перший робот, який може пройти прольоти сходинок, - проблема яка десятиліттями не давала спокою інженерам.

Виклик відноситься до нашого природного духу і до того факту, що гонки у нас в крові. Знаючи це, недивно, що ми перемагали в конструкторських чемпіонатах Формули 1 з 1986 по 1991 рік. Ми також перемогли в двох останніх гонках автомобілів на сонячних батареях від Дарвіна до Аделаїди. У останній гонці, коли автомобілі суперників везли тільки пілотів, наш Dream 2 віз пілота і ще пасажира, але все-таки переміг.

Якість нашої техніки, яка користується довірою, є доступною і надійною. Наприклад, нас жодного разу не повідомляли про механічні неполадки в двигунах системи VTEC з 1992 року. Це пояснює чому були вибрані генератори HONDA при споруді тунеля під Ла-маншом. Дев'яносто генераторів три роки працювали по вісімнадцять годин в день і жоден не зламався.

Партнерство відноситься до наших відносин з працівниками, постачальниками, інвесторами, суспільством, навколишнім середовищем і всесвітом. Ми дуже хочемо бути хорошим громадянином і корпоративний менеджмент заснований на пошані людської гідності. Вислів "Спочатку людина, потім машина" найкраще підходить до поведінки нашої корпорації. Партнерство - одна з причин того, що ми не хвалимося тим, що є найбільшим у світі виробником двигунів.

Ария Моторс
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий