Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
10
Всего посещений:
1590
Показать динамику
за 90 дней

Андреас Штиль ООО ДП

Адрес: Украина, Киевская обл., Чайки, ул. Антонова 10
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный представитель
Сайт: www.stihl.ua
Телефоны:
  • - (044) 393-35-30
  • - (044) 393-35-70
О компании

Продукція компанії STIHL відома в Україні з початку 90-х років. Перші закупівлі продукції здійснювалися напряму з Німеччини. Споживачами продукції були об'єднання лісових господарств, які отримали дозвіл, за валюту отриману в результаті продажу деревини за кордон, закупити нову іноземну техніку для власного використання.

В 1994 році в Тернополі відкрилося представництво фірми STIHL. Завданням представництва було спостереження за розвитком українського ринку, а також вивчення перспектив продажу продукції STIHL в Україні.

Представництво зайнялося пошуком імпортерів, які готові були продавати продукцію компанії на ринку України. Таким чином з 1996 по 2003 рік на ринку працювало 7 імпортерів, які займалися реалізацією продукції STIHL та VIKING (дочірня компанія STIHL Group).

За цей час продукція торгової марки STIHL стала популярною в Україні. Попит на продукцію компанії виріс, а можливості імпортерів не дозволяли охопити об'єми продаж. Це було головною причиною сім'ї STIHL відкрити дочірню компанію, яка б займалася реалізацією продукції STIHL в Україні. 24 грудня 2002 року ТОВ «Андреас Штіль» офіційно зареєстровано в Києві, а з 1 липня 2003 року проводиться діяльність по реалізації продукції STIHL та VIKING в Україні. На даний момент ТОВ «Андреас Штіль» має дилерську мережу, в яку входить близько 190 дилерів - фірм, компаній, приватних підприємців, які займаються реалізацією та сервісним обслуговуванням продукції STIHL.

Дилери користуються складом, який не має аналогів серед інших марок конкурентної продукції, яка імпортується в Україну. Маркетингова стратегія фірми базується на оптовому продажі через дилерську мережу. Така стратегія реалізується компанією STIHL в Україні та в усьому світі. Продаж здійснюється через спеціалізовану торгівлю. Клієнт отримує додаткові можливості у виборі інструменту, консультації по використанню, гарантійному та сервісному обслуговуванню. Кількість дилерів ТОВ фірми STIHL дорівнює кількості сервісних центрів.

Тільки таким чином можливо задовільнити всі побажання покупців, щоб клієнт завжди залишався задоволеним як самою технікою компанії, так і рівнем обслуговування. Завдяки цим принципам компанії STIHL досягла таких значних успіхів в усьому світі. за висловом пана Андреаса Штіля:»Бензопила може бути настільки хорошою, наскільки хороше її обслуговування».

Андреас Штиль ООО ДП
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий