Меню кабинета
Счётчики кабинета
Посещений за сегодня:
0
Посещений за этот месяц:
9
Всего посещений:
4067
Показать динамику
за 90 дней

Агропромтехніка ТОВ ПМТЗ

Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Хмельницкий, ул. Толбухина, 4
Адрес на Google Maps
Статус: Официальный дилер
Сайт: www.apt.km.ua
Телефоны:
  • - +38-0382-70-11-20
  • - +38-0382-76-41-45
  • - +38-050-436-15-23
  • - +38-067-311-66-78
О компании

ТОВ ПМТЗ «Агропромтехніка» здійснює діяльність на ринку України з матеріально-технічного забезпечення власників тракторної, сільськогосподарської та автомобільної техніки через мережу власних складів.

Основний вид діяльності ТОВ «ПМТЗ «Агропромтехніка» - продаж сільськогосподарської техніки, також постачання запасних частин, вузлів і агрегатів до техніки іноземного виробництва та країн СНД і вантажних автомобілів.

З осені 2006 року ТОВ «ПМТЗ «Агропромтехніка» стає офіційним дилером компанії "New Holland", яка виступає  світовим лідером у виробництві сільськогосподарської техніки.

Спільно з компанією "New Holland" ми пропонуємо Вам не тільки передову сільськогосподарську техніку, а й забезпечення надійними запасними частинами.

Комбайни і трактори "NEW Holland":

  • прості в обслуговуванні та надійні в експлуатації;високопродуктивні, працюють у важких умовах;
  • дають максимальні результати при мінімальних витратах.

Також "Агропромтехніка" є офіційним дилером компанії "LEMKEN", яка відома в усьому світі.

Фірма "LEMKEN" є однією з провідних європейських фірм - виробників сільськогосподарських агрегатів. Багаторічний досвід, дослідження та розробки, орієнтовані на практичне застосування, найсучасніші виробничі технології, а також надійний сервіс забезпечують фірмі "LEMKEN" провідну позицію і в майбутньому серед фірм, які пропонують сільськогосподарську техніку.

Грунтообробні знаряддя, компанії "LEMKEN": зручні, надійні і прості в налаштуванні;високопродуктивні і довгострокові в експлуатації

Агропромтехніка ТОВ ПМТЗ
запомнить
 
войти
 
Информация: ожидание действий